Про проєкт
Electric wasp – це студія EMS тренувань у Києві. Суть занять у тому, що невеликі електроди, які вшиті у спеціальний костюм, під час тренування посилають імпульс до м'язів. Таке тренування триває всього 20-30 хвилин, але дозволяє повністю пропрацювати м'язи. EMS не навантажує суглоби, тому підходить людям будь-якого віку, а також тим, хто має проблеми із суглобами.
Що було на старті?
Проблема клієнта полягала в тому, що під час роботи з попередніми підрядниками рекламні кабінети часто блокували, а кампанії не схвалювали через специфічну тематику, яка має низку обмежень, регульованих Фейсбуком.
Підрядники брали за простій реклами та кабінетів під час блокування оплату, незважаючи на те, що продажів не було.
Перед початком роботи ми позначили головні завдання та цілі, які перед нами стояли:
Налаштування грамотної реклами без блокувань
Підключення пікселя
Отримання заявок за допомогою сайту
Реалізація
На підготовчому етапі ми проаналізували конкурентів, а також сайт Electric wasp та виділили основні переваги, на які робили акцент в рекламі. Також підключили піксель, налаштували події та верифікували домен.
Після цього ми розробили грамотні креативи, які надалі не блокувалися Фейсбуком.
Ми провели кілька тестових запусків з метою конверсій на сайт для пошуку зв’язок, які працюють найкраще.
Відключили непрацюючі зв’язки, перерозподілили бюджет та почали масштабувати результат.
Приклади креативів
Результати
За період з березня по червень 2021 року ми отримали:
305
Заявок
10$
Ціна заявки